‘סופר אנזימקס’ – הגלולה שתסייע למערכת העיכול

‘סופר אנזימקס’, גלולת הספיגה הייחודית של ‘מקסי הלט’, מסייעת למערכת החיסונית, ועשויה לפתור מגוון רחב של בעיות רפואיות, החל מעצירות, […]

‘סופר אנזימקס’, גלולת הספיגה הייחודית של ‘מקסי הלט’, מסייעת למערכת החיסונית, ועשויה לפתור מגוון רחב של בעיות רפואיות, החל מעצירות, נפיחות, צרבת וכיבים ועד לאלרגיות שונות. כל המצבים הללו מצביעים על מחסור באנזימי עיכול, שיסייעו לגוף לפרק את החומרים המזינים המצויים במזון, את האנזימים הנדרשים ריכזו מומחי ‘מקסי הלט’ בגלולת ‘סופר אנזימקס’.

האנזימים חיוניים לגוף ומסייעים בניקוי פסולת ורעלים, מספקים חומרים מזינים ומסייעים בעיכול המזון, מטהרים את הדם, שומרים על איזון הכולסטרול, דואגים להזין את המוח בחומרים הנחוצים לו, ומסייעים בהפקת אנרגיה בגוף.

« הצטרפו לעמוד של שטיבל בפייסבוק לקבלת עדכונים באופן קבוע »

פרסומת:

גלולת ‘סופר אנזימקס’ מכילה אנזימים המסייעים בפירוק שומנים, בשבירת חלבון ושרשרות פחמימות גדולות, ובהשלמת מחסור באנזימי עיכול. כך, מיד לאחר סיום הארוחה יסייעו האנזימים לגוף בפירוק נכון ואיכותי של המזון, ישפרו את המערכת החיסונית ויפתרו מגוון רחב של בעיות.

מחסור באנזימים הללו – נובע לרוב מתזונה לא מאוזנת, בדרך כלל, ללא שילוב נכון של פחמימות, שומנים וחלבונים, מהרגלי אכילה גרועים – למשל אכילה מהירה וללא לעיסה מספקת, מתוספים מלאכותיים כצבעי מאכל וחומרים משמרים הנמצאים במזון וגם כתוצאה טבעית של תהליך ההזדקנות.

האנזימים הם חלבונים מיוחדים, אשר כל אחד מהם פועל באופן ספציפי לפרק מולקולות מסוימות של אוכל, שומן, שרשרות פחמימות ועוד. שימוש תדיר בגלולת ‘סופר אנזימקס’ יסייע לפירוק מלא ואיכותי של המזון, ובכך יבטיח שמירה על משקל נכון, הקלה על מערכת העיכול ושיפור ניכר של המערכת החיסונית.

חברת ‘מקסי הלט’, מיצרניות מוצרי הוויטמינים ותוספי התזונה הגדולות בעולם, הקיימת כבר קרוב ל-40 שנה, ומקפידה על תקני האיכות והכשרות המחמירים ביותר, מבחר עצום של למעלה מ-130 מוצרים ותוספי תזונה שונים ומגוונים, המכסים כל צורך אפשרי לחיזוק הגוף ולשמירת בריאותו.